Hoşlandığınız kişi birden size soğuk mu davranmaya başladı? Veya en başından beri size mesafeli davranıyor ve yüz vermiyor mu? O zaman bu büyüyü kullanarak hızlı ve etkili bir şekilde o kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz ve aşkınıza artık karşılık bulabilirsiniz:

Enfâl Sûresi 63. âyeti okuyabilirsiniz: Ve ellefe beyne kulubîhim, lev enfâkte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbîhim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hâkîm. (Ve onların kalplerinin arasını (sevgiyle) birleştirdi. Eğer yeryüzündeki şeylerin hepsini infak etseydin (verseydin), onların kalplerinin arasını birleştiremezdin. Ve lâkin Allah, onların arasını birleştirdi. Muhakkak ki O; Azîz’dir, Hakîm’dir)

İstediğiniz gün istediğiniz saat okuyabilirsiniz. Bu konuda bir sınırlama yoktur ancak inanarak ve sabrederek okumalısınız. En güzel dua şekli gece yatmadan önce, abdestli şekilde, kıbleye dönük şekilde, niyet ettikten sonra edilen duadır. (Niyet: Niyet ettim Allah rızası için -kendinize aşık etmek istediğiniz kişinin ismi- beni ebedi bir aşkla sevsin ve hayırlısı ile kavuşalım)

Bir önceki yazımız olan Sevdiğin Kişiyle Sevgili Olma Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar:

  • estanbul istediginiz kişiyi hemen getirmek için com
Categories: Aşk Büyüsü

Leave a Reply


  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Populer Medyumlar

Aşk Büyüsü Nasıl...

Aşk Büyüsü vefk adı verilen özel bir uygulama ...

Büyü

Büyü Nedir? Büyü  reçetelere, formüllere, nesnelere dayanan, bunlara değişik ...

Büyü Bozma

Büyü Nasıl Bozulur Bu büyü denilen illet ne yazık ...

Büyü Çeşitleri

İnsanoğlu yaratılışından bu yana, her çağda bilinmezliğin kapılarını ...

Büyünün Tesir Ve...

Büyünün Tesiri Var Mı Gerçek Mi? Sihir ya da ...